Завантажити ще

Митрополиту УПЦ МП Павлу продовжили запобіжний захід

Митрополиту УПЦ МП Павлу продовжили запобіжний захід
Фото: suspilne.media

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення продовжити на два місяці запобіжні заходи для митрополита Української православної церкви Московського патріархату Павла (Лебедя). Про це повідомила Київська обласна прокуратура.

– За клопотанням прокуратури Печерським районним судом міста Києва продовжено до 23 березня термін дії обов'язків екснамісника Києво-Печерської лаври, – йдеться у повідомленні.

Митрополиту Української православної церкви Московського патріархату Павлу (Лебедю) було призначено певні умови в рамках продовжених запобіжних заходів. Він зобов'язаний дотримуватися низки обмежень, включаючи заборону на залишення місця проживання без дозволу суду, прибути за викликом до суду, не взаємодіяти з потерпілими та свідками, а також носити електронний браслет для контролю за його місцезнаходженням.

Його адвокат протоієрей Микита Чекман повідомив, що суд врахував позицію захисту та погіршення стану здоров'я митрополита за час його утримання у СІЗО та "заслання за межі міста Києва". В результаті суд надав дозвіл митрополиту вільно відлучатися із села Вороньків для відвідування медичних закладів.

  • У квітні митрополита Павла звинуватили у  розпалюванні міжрелігійної ворожнечі та виправданні збройної агресії РФ. Суд наклав цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслету.
  • У липні проти митрополита Павла висунули нові звинувачення - у запереченні суверенності України та виправданні агресії РФ. Запобіжний захід змінено на утримання під вартою з можливістю застави.
Новини по темі: Суд митрополит УПЦ МП