Завантажити ще

На кордоні з Польщею відкриють ще один пункт пропуску, тепер біля Перемишля

На кордоні з Польщею відкриють ще один пункт пропуску, тепер біля Перемишля
Фото: facebook.com/d.solomchuk

Нинішнього року на польсько-українському кордоні відкриється ще один пункт пропуску. Про це повідомив народний депутат "Слуги Народу" Дмитро Соломчук.

- Польща завершує будівництво переходу "Ніжанковичі - Мальховіце" недалеко від Перемишля. Проект здійснюється Підкарпатським воєводством і підрядник планує завершити роботи до кінця березня. Розпочате у 2021 році будівництво було повністю фінансоване польським урядом на суму 109 мільйонів злотих, — написав він.

  • 22 січня під час візиту до Києва прем'єр-міністр Польщі Дональд Туск висловив обурення стосовно лідерів ЄС, які виявляють нейтралітет у контексті військової агресії Росії проти України. Він зазначив, що вони не повністю усвідомили суть боротьби та її значущість.
  • 16 січня польські перевізники завершили блокування кордонів перед пунктами пропуску «Краковець» та «Рава-Руська». Пропуск вантажних транспортних засобів в обох напрямках відновлено у звичайному режимі. На кордоні очікує на в'їзд близько 700 вантажівок, і водіїв просять врахувати цю інформацію.
  • 15 січня заступник міністра закордонних справ Польщі Анджей Шейна висловив думку, що російський наступ може викликати усунення фронту на Захід, що, на його думку, призведе до приходу до Польщі ще мільйона українців.

Фото
Фото
22 Сiчня20:49

 

 

Новини по темі: Польща Кордон кпп