17 травня
Завантажити ще

Кучма та Залужний привітали першого секретаря РНБО Володимира Горбуліна з 85-річчям

Кучма та Залужний привітали першого секретаря РНБО Володимира Горбуліна з 85-річчям
Фото: facebook.com/darka.olifer

Другий президент України Леонід Кучма та Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітали вченого й політика Володимира Горбуліна з 85-річчям.

- З днем народження, світило, - написав Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний на своїй сторінці у Facebook.

Привітання Леоніда Кучми опублікувала на своїй сторінці у Facebook прессекретар експрезидента Дарка Оліфер.

- Президент України (1994-2005 рр.) Леонід Кучма привітав із днем народження державного діяча, політика, вченого Володимира Горбуліна - сьогодні йому виповнилося 85 років, - написала Оліфер.

Речниця розповіла, що знайомство Кучми з Горбуліним почалося 1962 року в конструкторському бюро "Південне". 1992 року Володимир Горбулін очолив Національне космічне агентство України. За своєї першої президентської каденції Леонід Кучма призначив Горбуліна секретарем Ради національної безпеки та оборони України.

- Інколи здається, що я дружу з Володимиром Горбуліним все життя. Насправді – не все, але навіть у ті шістдесят з гаком років, що ми з ним дружимо, вмістилося кілька епох, - процитувала Оліфер Кучму.

Експрезидент нагадав, що разом із Горбуліним вони також працювали у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі.

  • Володимир Горбулін - доктор технічних наук, перший віцепрезидент Національної академії наук України, перший голова Національного космічного агентства України, перший секретар РНБО України - був радником президентів Леоніда Кучми та Петра Порошенка. У 2021 році отримав звання Героя України. У 2021 та 2022 роках написав книги “Як перемогти Росію у війні майбутнього” та “Над прірвою. 200 днів російської війни”.
  • У листопаді 2023 року Леонід Кучма презентував оновлену книгу "Україна - не Росія. Через двадцять років".