Завантажити ще

Пакистан заявив про атаку Ірана – двоє дітей загинули, троє поранені

Пакистан заявив про атаку Ірана – двоє дітей загинули, троє поранені
Фото: REUTERS/ HANNAH MCKAY

У Пакистані заявили, що Іран вдарив ракетами та безпілотниками по базах сунітського угруповання "Джейш аль-Адль" на території країни. За даними МЗС Пакистану, внаслідок удару загинули двоє дітей, пише Reuters.

За даними видання, атака була спрямована на район у пакистанській провінції Белуджистан, де розташовувалася одна з найбільших штаб-квартир "Джейш аль-Адль". Tasnim повідомляє, що обидва штаби було знищено.

Пакистан засудив удар Ірану дронами і ракетами та заявив, що внаслідок атаки загинули двоє дітей, ще троє – отримали поранення.

МЗС Пакистану повідомило, що "неспровоковане порушення" їхнього повітряного простору  є порушенням суверенітету країни й "може мати серйозні наслідки", відповідальність за які лежить виключно на Ірані.

Між Пакистаном та Іраном залишаються дипломатичні канали зв’язку, тому країна вже подала МЗС у Тегерані рішучий протест. Також іранського повіреного викликали до Міністерства закордонних справ Пакистану.

  • "Джейш аль-Адль", або "Армія справедливості", - це сунітське бойове угруповання, яке іранський уряд визнає як терористичну організацію. Ця група взяла на себе відповідальність за напад на поліцейську дільницю в провінції Систан і Белуджистан в Ірані. У результаті цього нападу загинуло принаймні 11 поліцейських.  
  • У ніч з 15 на 16 січня сталась атака балістичними ракетами, яка відбулася за участю Корпусу стражів ісламської революції (КСІР) Ірану. Ця атака була спрямована на "антиіранські" об'єкти, розташовані в районі міста Ербіль, що є столицею Іракського Курдистану, а також на території Сирії. 

 

Новини по темі: Пакистан Іран