Завантажити ще

В Ізраїлі заявили про готовність до війни із "Хезболлою", але не хочуть її розв'язувати

В Ізраїлі заявили про готовність до війни із
Фото: timesofisrael.com

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаніягу під час зустрічі з резервістами армії ЦАХАЛ заявив, що Ізраїль вважає за краще відновити безпеку в районі північного міста Кір'ят-Шмона, не вступаючи у війну з "Хезболлою". Але при цьому Ізраїль готовий до повномасштабної війни з "Хезболлою", якщо це буде потрібно. Про це повідомляє The Times of Israel.

- "Хезболла" сильно помилилася з нами у 2006 році і серйозно помиляється зараз. Вона бачить тут величезну силу, єдність народу, рішучість зробити все необхідне для відновлення безпеки на півночі, і я говорю вам - це моя політика, - заявив він.

Розмову з солдатами Нетаніягу провів після того, як протитанкова ракета "Хезболли" потрапила до мирного міста. Цього ж дня територією країни було випущено понад 40 ракет, більшість із них перехопила система "Залізний купол".

- Звичайно, ми вважаємо за краще, щоб це було зроблено без широкомасштабної кампанії, але це нас не зупинить. Ми показали їм приклад того, що відбувається з їхніми друзями на півдні; те саме станеться і на півночі. Ми зробимо все, щоб відновити безпеку, – заявив він.

  • 6 січня ізраїльські військові завдали ряд ударів по південному Лівану після того, як рано-вранці північною частиною Ізраїлю було випущено близько 40 ракет.
  • Раніше міністр оборони Ізраїлю Бені Ганц попередив "Хезболлу", що ЦАХАЛ вживе заходів, щоб зрушити бойовиків від кордону з Ліваном, якщо атаки не припиняться.
  • 7 жовтня ХАМАС масовано атакував ракетами Ізраїль, а бойовики проникли на територію країни та влаштували масові страти мирних людей. 10 жовтня міністр оборони Ізраїлю Йоав Галант заявив, що Ізраїль переходить до "повноцінного наступу" на Сектор Гази. З того часу на території Гази триває війна.