Завантажити ще

Подоляк розказав про «план Б», який має Україна

Подоляк розказав про «план Б», який має Україна
Фото: President.gov.ua

Україна має "план Б" – на той випадок, якщо іноземні партнери не нададуть нам зброю. Про це в інтерв’ю «24 каналу» розказав радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

За його словами «план Б» полягає в тому, що Україна запросить ліцензію і буде виготовляти зброю сама.

Відносно заяви міністра закордонних справ Дмитра Кулеби про те, що Україна не має іншого плану, крім «А», Подоляк наголосив, що дипломат «проводить переговорні процеси щодо надання додаткових пакетів тієї ж військової допомоги Україні, і для нього це пріоритетний функціонал».

- Тобто, він (Кулеба. – Ред.) не займається масштабуванням виробництв, військових спільних виробництв тощо. І для нього зрозуміло, чим він опікується, і це супер, тому що це професійний підхід. Президент ширше на все дивиться і, безумовно, розуміє, що треба продовжувати наполегливо контактувати з нашими партнерами, тому що все ж таки ми бачимо суттєве збільшення військових пакетів, - зазначив Подоляк.

Він додав, що європейські партнери усвідомлюють, що Україні треба надавати все необхідне. Але існує «питання, чи є в арсеналах, на складах та чи інша зброя, яка нам потрібна на цьому етапі війни».

Саме тому і постає питання «плану Б», адже він «заохочує суттєві інвестиції у військове виробництво з боку наших партнерів і з боку держави».   

Новини по темі: Зброя Михайло Подоляк