13 червня
Завантажити ще

Уряд Польщі пішов на поступки фермерам, які мали намір відновити блокування кордону

Уряд Польщі пішов на поступки фермерам, які мали намір відновити блокування кордону
Фото: lowcoster.in.ua

Міністерство сільського господарства Польщі погодилося виконати всі вимоги фермерів, які погрожували відновити протест на кордоні з Україною. Про це заявив заступник міністра сільського господарства Міхал Колодзейчак на радіо RMF FM та RMF24.

- Міністерство приймає всі три вимоги фермерів та приймає їх до реалізації, - сказав він.

Він зазначив, що це стосується вимог організації Podkarpacka Oszukana Wieś, яка планувала ухвалити рішення про відновлення протесту на переході "Медика - Шегіні".

Організація вимагала запровадити субсидії на кукурудзу та збільшити кредитування фермерів до 2,5 мільярда злотих. Колодзейчак повідомив, що вже внесено зміни до закону, які потрібно затвердити Сейму, і ті органи місцевого самоврядування, які погодятьсяі використовувати податкові пільги, отримають компенсацію від держави.

Польські фермери заявляли, що вони поновлять блокаду переходу "Медика - Шегині", якщо їхні вимоги не будуть виконані. Їхні вимоги включають введення субсидій на кукурудзу, збільшення суми ліквідних кредитів для фермерів та збереження сільськогосподарського податку на рівні минулого року. Повідомлялося, що блокади можна уникнути лише за письмовим підтвердженням виконання цих вимог.

Фермери розпочали свій протест 23 листопада поточного року та призупинили його вже 24 грудня.

Новини по темі: Кордон Польща блокування