Завантажити ще

У Росії знову "арештували" Буданова - за 104 "теракти"

У Росії знову
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

У Росії вкотре заочно заарештували керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова. Цього разу його звинувачують нібито у скоєнні 104 "терактів". Про це пишуть пропагандистські ЗМІ.

Буданова звинувачують у тероризмі. Слідчий комітет РФ вважає, що глава ГУР брав участь мінімум у 104 терактах проти Росії. Йому "шиють" 2 ст. 205 КК РФ. А Басманний суд Москви за клопотанням слідства заочно заарештував начальника Головного управління розвідки. Заочно Буданову також обрали запобіжний захід на два місяці з моменту його екстрадиції до РФ або затримання на території Росії.

Цей заочний "арешт" Буданова у Росії не перший. У квітні 2023 року його заочно заарештував Лефортовський суд у справі про вибух на Кримському мосту. Тоді про арешт Буданова просила ФСБ. У цій справі його звинувачують у створенні так званої "терористичної спільноти", вчиненом групою осіб "теракті", зберіганні зброї та вибухівки.

14 грудня стало відомо, що РФ оголосила голову української розвідки Кирила Буданова у розшук. А раніше РФ звинуватила Буданова в організації атак безпілотників на російську територію. Влада країни-окупанта стверджує, що зібрала "достатньо доказів" причетності вищого військового керівництва України до "організації та завдання понад 100 ударів з повітря за допомогою дронів протягом періоду з квітня 2022 року по вересень 2023 року на тимчасово окупованих територіях Криму та Севастополя, інших регіонах Росії та Білорусії".