22 травня
Завантажити ще

На пресконференцію Зеленського акредитували телеграм-канали і відмовили "Прямому" та "Цензор.нет"

На пресконференцію Зеленського акредитували телеграм-канали і відмовили
Фото: t.me/joker_ukr

На підсумкову пресконференцію президента України Володимира Зеленського акредитували декілька телеграм-каналів. Про це повідомили їхні адміністратори.

Так, про свою присутність на заході до початку пресконференції написали анонімні телеграм-канали “Вертикаль” (208 тисяч підписників) і “Джокер” (167 тисяч підписників). Вони своєю чергою розповіли про присутність “обличчя” телеграм-каналу “Труха” (2,6 мільйона підписників) Максима Лавриненка.

Серед ЗМІ акредитацію погодили виданням "Українська правда", "РБК-Україна", "Громадське", "Радіо Свобода". За даними телеканалу «Ми - Україна», акредитовано понад 200 медіа - половина міжнародних та половина українських. 

Про відмову в акредитації повідомили головний редактор сайту "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов і телеканал “Прямий”, пов'язаний із п'ятим президентом Петром Порошенком.

18 грудня Офіс президента анонсував проведення підсумкової пресконференції президента України Володимира Зеленського. За даними акредитованих ЗМІ, вона розпочнеться о 18:00 19 грудня.

У попередній пресконференції президента Зеленського у річницю російського вторгнення взяли участь понад 300 журналістів.