Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Нардеп від "Слуги народу" Олексій Мовчан повідомив про смерть дев'ятимісячного сина

Нардеп від
Фото: facebook.com/oleksiymovchan

29-річний народний депутат від "Слуги народу" Олексій Мовчан та його дружина Аліна втратили дев'ятимісячного сина Устима. У дитини була вроджена вада серця. Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у Facebook.

- Наш син героїчно боровся за своє життя, у нього була дуже складна вроджена вада серця. За 9 місяців життя Устим пережив 2 операції на серці й декілька його зупинок, - написав Мовчан.

Депутат Верховної Ради розповів, що з дев'яти місяців свого життя чотири місяці хлопчик прожив у лікарнях, із яких половину - в реанімаціях. 

- Раніше я не розумів, навіщо писати некрологи. Зараз відчуваю, що це потрібно саме мені як декларація жахливої події у житті. Бо кожного разу, коли треба говорити людям, що у мене померла дитина, то ці люди потрапляють в незручне становище, бо вони нічим допомогти не можуть, а кожна нова згадка про втрату завдає мені невимовного болю. Тому краще усіх попередити, щоб уникати подібних ситуацій. І просто чекати, поки час підлікує біль, - додав Олексій.

Олексій Мовчан потрапив до Верховної Ради у 25-річному віці. Він виграв вибори в окрузі № 150 (Кременчуцький район) від партії "Слуга народу". У серпні 2021 року Мовчан одружився. Мовчан - голова підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном парламентського комітету з питань економічного розвитку.