Завантажити ще

Зеленський прибув до Німеччини з неоголошеним візитом

Зеленський прибув до Німеччини з неоголошеним візитом
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський у п'ятницю, 14 грудня, несподівано прибув до Німеччини з неоголошеним візитом. Про це повідомила місцева поліція.

- Президент України прилетів до регіону Гессен. У зв'язку з посиленням заходів безпеки під час візиту на всій території будуть короткочасні перекриття руху та перебої у роботі транспорту, - повідомили правоохоронці.

Відомо, що Зеленський із аеропорту Франкфурта-на-Майні відлетів до Вісбадена. Як відомо, у цьому місті знаходиться американський штаб військової допомоги Україні.

11-12 грудня Зеленський перебував із дводенним візитом у Сполучених Штатах Америки, де дав спільну пресконференцію із президентом США Джо Байденом. А 13 грудня взяв участь у другому саміті "Україна - Північна Європа".

14 грудня у Брюсселі стартував саміт лідерів країн ЄС. На ньому обговорюватимуться кілька питань щодо України. Зокрема, про початок переговорів відносно вступу до ЄС, а також надання 50 млрд євро економічної підтримки та виділення ще 20 млрд євро на армію України. Крім того, на порядку денному - новий пакет санкцій проти Росії. Президент України не прибув на саміт лідерів ЄС, але звернувся до лідерів ЄС в онлайн-форматі.