15 червня
Завантажити ще

Під час нічної атаки РФ на Україну Німеччина піднімала в повітря винищувачі

Під час нічної атаки РФ на Україну Німеччина піднімала в повітря винищувачі
Фото: wikipedia.org

У ніч проти 14 грудня через порушення повітряного простору Румунії російським дроном "Шахед" Німеччина піднімала винищувачі по тревозі. Про це повідомило німецьке видання Bild.

- Російські дрони атакували український порт Ізмаїл, порушивши повітряний простір Румунії. Німецькі Eurofighter піднялися в повітря у відповідь на тривогу, - написало видання.

Німецькі пілоти здійснили візуальний контроль над російськими літальними апаратами, але НАТО не надавало наказу збивати їх.

У ніч проти 14 грудня РФ атакувала Україну ударними БПЛА та  ракетами С-300. Повітряні сили ЗСУ відбили напад, збивши 41 із 42 ворожих БПЛА. Атака була спрямована переважно на Одеську область. Внаслідок удару загинула жінка похилого віку, пошкоджені будинки та навчальні заклади. Постраждали 11 осіб, у тому числі 3 дитини

9 грудня Німеччина оголосила про новий пакет допомоги для України, який включає розвідувальну систему LUNA NG, 10 БПЛА VECTOR, 6 прикордонно-патрульних автомобілів, артилерійські боєприпаси, вантажівки Zetros, аптечки, гранатомети MGW та медичне обладнання.