18 травня
Завантажити ще

Декларація Кубракова - у 2022 році міністр багато літав та "відчужував"

Декларація Кубракова - у 2022 році міністр багато літав та
Фото: Getty Images

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) з 10 грудня відкрило публічний цілодобовий доступ до реєстру декларацій. KP.UA переглянула, що задекларував міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України – віце-прем'єр-міністра з відновлення України Олександр Кубраков.

Кубраков подав звіт за 2022 рік ще у червні, і до сьогодні 15 разів вносив до нього зміни у зв'язку із «суттєвими змінами у майновому становищі».

Декларація міністра у своїй основній частині не становить особливого інтересу: три квартири в Києві, записані на себе, дружину та двох синів, два автомобілі «БМВ», і то одна – в оренді, цінних паперів та нематеріальних активів немає. З матеріальних активів – зарплата у двох місцях (у міністерстві – майже мільйон гривень за рік та у Кабміні – 72 тисячі гривень). Є вклади – переважно у ОТП Банку, УкрСиббанку та «Приваті», звідки «капають» відсотки за вкладами. І є дохід у 9,9 млн грн «від відчуження цінних паперів та корпоративних прав».

У декларації також зазначено витрати на перельоти у 2022 році: вісім разів віце-прем'єр кудись літав, купуючи квитки на суму від 137 тисяч до 893 тис. грн. Платив за готельні послуги – 265 тис. грн. та за освітні послуги – 137 тис. грн.

У повідомленнях про зміни свого майнового становища Олександр Кубраков знову вказав прибутки «від відчуження цінних паперів та корпоративних прав». Розбиті на кілька частин по 160 тисяч гривень та два суттєві доходи у кілька мільйонів гривень Кубраков отримав від «джерела» Крамаренка Руслана Михайловича. На це ім'я пошукові системи інтернету видають посилання на екс-заступника голови Київської міської держадміністрації.

Новини по темі: Декларація міністри