Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У СБУ поділилися кадрами з місця ліквідації Іллі Киви у Підмосков'ї

У СБУ поділилися кадрами з місця ліквідації Іллі Киви у Підмосков'ї
Фото: interfax.com.ua

СБУ поділилася фотографіями та відео з місця ліквідації екснародного депутата Іллі Киви. Кадри надало джерело у Службі безпеки, повідомив 11 грудня "Інтерфакс-Україна".

- На кадрах тіло злочинця Киви лежить на снігу, а біля нього видніються плями крові. Окремо на ексклюзивному відео видно спостережний пункт, де на зрадника чекало заслужене покарання. До речі, неподалік цього місця Кива часто знімав свої численні антиукраїнські відео, - заявив співрозмовник інформаційного агентства.

За його словами, Кива був однією з пріоритетних цілей СБУ. Його "вели" давно, вивчали маршрути пересування, розпорядок дня та звички.

- Попри серйозну охорону СБУ ліквідувала його під Москвою... Це сигнал усім зрадникам та воєнним злочинцям, які перейшли на бік ворога. Пам'ятайте, Росія вас не захистить, - додало джерело у Службі безпеки.

Російські ЗМІ повідомили про смерть Іллі Киви у середу, 6 грудня. Колишнього депутата Верховної Ради знайшли застреленим у Московській області. Того ж дня співрозмовники українських ЗМІ у силових структурах повідомили, що за ліквідацією екснардепа стоїть СБУ. Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Кива не мав жодної цінності для України.

Фото: interfax.com.ua

Фото: interfax.com.ua

Фото: interfax.com.ua

Фото: interfax.com.ua