26 травня
Завантажити ще

У СБУ підтвердили атаку на Крим та назвали уражені дронами цілі

У СБУ підтвердили атаку на Крим та назвали уражені дронами цілі
Фото: REUTERS (ілюстративне)

За масованою атакою безпілотників на тимчасово окупований Крим стоїть Служба безпеки України. Про це KP.UA повідомили джерела у Службі безпеки.

За даними наших джерел, СБУ та ГУР Міноборони вразили «Морський нефтяний термінал» у Феодосії. Це важливий інфраструктурний обʼєкт, який забезпечує паливом російські війська. Дрони влучили по цілі, наслідки для росіян доволі суттєві. На території терміналу знаходилося близько 30 резервуарів палива.

Також завдано ударів по радіолокаційній системі "Небо-М" в районі селища міського типу Багерове, по стоянці гелікоптерів, радіолокаційній системі П-18 "Терек" і системі управління зенітних ракетних підрозділів "Байкал-1М" біля села Стрілкове.

Міноборони Росії заявило вранці 5 грудня, що засоби ППО над акваторією Азовського моря та Кримом “знищили” 22 “українські безпілотні літальні апарати”, ще 13 - “перехопили”. Згодом відомство заявило про ще чотири “знищені” та два “перехоплені” дрони над акваторією Азовського моря. Тобто загалом, за версією Міноборони РФ, Україна запустила 41 безпілотник.