Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
4 березня
Завантажити ще

У Telegram створили фейковий канал міністра оборони України Рустема Умєрова

У Telegram створили фейковий канал міністра оборони України Рустема Умєрова
Фото: facebook.com/rustemumerov.ua

У Telegram створили фейковий канал міністра оборони України Рустема Умєрова. Про це попередило Міністерство оборони України.

- В Телеграмі невідомі створили акаунт, використовуючи імʼя та прізвище Міністра оборони України. Сьогодні вони почали збирати дані, вдаючи офіційний канал інформації, — йдеться у заяві відомства.

У Міноборони зазначили, що у Рустема Умєрова немає Telegram-каналу. У пресслужбі розповіли, що невідомі особи використовують імʼя та прізвище міністра оборони України для збору інформації від громадян України.

- Просимо не надавати жодної інформації на прохання індивідів, які ведуть цей акаунт, а також подати скаргу на нього, — закликали в Міністерстві оборони.

Раніше в цей день деякі новинні телеграм-канали написали, посилаючись на Рустема Умєрова, що Міноборони створило анонімний бот для скарг і пропозицій.

1 листопада головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний попереджав, що хтось, використовуючи його ім'я, надсилає особисті повідомлення певним відомим людям із проханнями та пропозиціями дискредитуючого та провокаційного характеру. Єдиний канал, де Залужний інформує суспільство про роботу на своїй посаді названо не імʼям, а “Головнокомандувач ЗСУ” (верифікований).

Фото: t.me/insiderUKR

Фото: t.me/insiderUKR