Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

Через депортацію українських дітей Червоний Хрест вигнав Білорусь з організації

Через депортацію українських дітей Червоний Хрест вигнав Білорусь з організації
Фото: mazyr.by

Білоруський Червоний Хрест припинив своє членство у Міжнародній федерації товариств Червоного Хреста після депортації українських дітей. Про це повідомляє пресслужба Міжнародного комітету Червоного Хреста.

- Це рішення було викликане тим, що білоруська організація не виконала вимоги щодо усунення генерального секретаря Національного Товариства пана Дмитра Шевцова. Усунення має на увазі позбавлення Червоного Хреста Білорусі статусу члена Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста, а також припинення будь-якого фінансування, - говориться в повідомлення.

Червоний Хрест Білорусі не зможе брати участь у Генеральній асамблеї Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста, голосувати чи бути обраним на будь-яких статутних зборах. Проте білоруський Червоний Хрест може бути відновлений у члени Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста після виконання вимог, які пред'являються Міжнародним комітетом Червоного Хреста.

Цьому передував ультиматум від Міжнародного Червоного Хреста: пан Шевцов має піти у відставку до 30 листопада, інакше членство білоруського відділення буде припинено.