Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
3 березня
Завантажити ще

Зеленський анонсував зміни у процесі мобілізації

Зеленський анонсував зміни у процесі мобілізації
Фото: facebook.com/zelenskiy.official

Український лідер Володимир Зеленський провів у п'ятницю, 1 грудня, чергове засідання Ставки Верховнокомандувача. Серед інших на Ставці порушувалося питання змін у процесі мобілізації, передає пресслужба президента.

– Питання мобілізації. Усі в Україні розуміють, що у цій сфері потрібні зміни. І це питання не просто про кількість тих, хто може бути мобілізований. Це питання про терміни – і для кожного, хто зараз в армії, для демобілізації, і для тих, хто прийде до армії. І це питання щодо умов. Це комплексні речі, які мають розробляти військове керівництво та Міністерство оборони та які мають бути подані Ставці для затвердження. Сьогодні були деякі пропозиції – я чекаю на комплексні рішення, - зазначив Зеленський.

На Ставці також командувачі з фронту та Головком доповіли ситуацію на передовій. Президент заслухав доповіді про постачання боєприпасів і зброї. Була на Ставці також доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки України про можливі російські дії та міжнародну ситуацію наступного року. Військове командування продовжує аналізувати всі можливі сценарії і планувати "конкретні операції із цілком конкретним обґрунтуванням, які дадуть Україні також конкретні результати", додав Зеленський.

Раніше секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов зазначив, що уряд перегляне процедуру мобілізації в країні. Україна має намір залучити комерційні рекрутингові компанії, які займатимуться більш спрямованим та збалансованим набором призовників. Це, за словами Данілова, дозволить людям бути впевненими, що вони будуть задіяні на фронті відповідно до своїх навичок.