Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Нардеп Максим Єфімов заявив про складання мандата

 Нардеп Максим Єфімов заявив про складання мандата
Фото: facebook.com/maxim.viktorovich.efimov

Народний депутат із групи "Відновлення України" Максим Єфімов заявив, що ухвалив рішення скласти свій депутатський мандат. Про це повідомляє Facebook-сторінка Єфімова.

- Пост проміжних підсумків... З початку повномасштабної війни місцеві громади живуть у новій політичній реальності. У мирний час життя на місцях залежало від узгоджених дій уряду та Верховної Ради. Та їхньої здатності забезпечувати розвиток. Як представник Краматорська у парламенті, я сфокусував ці зусилля у політиці масштабних трансформацій нашого міста.
Втім, відчуваю, як війна щодня зменшує вагу інституцій. Посилюючи запит на персональне лідерство, яке полягає у здатності забезпечити людям безпеку, економічну активність та соціальний захист, - написав він. - Ці зусилля не залишають часу на щось інше. У тому числі і на депутатську діяльність. В умовах війни вона потребує багато зусиль. Їх, скажу відверто, не вистачає і вони не завжди є результативними… Саме тому оголошую про складання повноважень депутата Верховної Ради України, - написав Єфімов.

Єфімов не лише нардеп, але й голова депутатської групи "Відновлення України". Наразі там перебувають 17 депутатів, що є мінімальною кількістю для існування групи. Складання мандата Єфімовим може призвести до розпаду депутатської групи. Її може врятувати лише приєднання нового учасника протягом двох тижнів.

Єфімов ще 2007 року став депутатом Краматорської міськради від "Партії регіонів". У 2010-му його переобрали. 2014-го депутат вийшов зі складу "Партії регіонів", після чого став нардепом як безпартійний самовисуванець. Він був членом фракції "Блок Петра Порошенка". У 2015 році брав участь у виборах мера Краматорська, але безуспішно.

Раніше, 24 листопада, стало відомо, що ще один депутат Верховної Ради вирішив скласти повноваження. Відповідну заяву написав Віталій Данилов від партії "Батьківщина". За кілька днів до цього Данилов вийшов із фракції "Батьківщина".