Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
3 березня
Завантажити ще

Голодування завершено, перевізники на кордоні з Польщею домовилися

Голодування завершено, перевізники на кордоні з Польщею домовилися
Фото: REUTERS

Українські водії на заблокованому пункті пропуску "Краківець - Корчова" припинили голодування після переговорів із польськими страйкарями. Про це повідомляє "Суспільне".

- Домовилися, що польська сторона пропускатиме сім вантажівок на годину, а гуманітарні та військові вантажі рухатимуться позачергово. У випадку порушення угоди відновлять голодування, — йдеться у повідомленні.

У цій ситуації влада України та Польщі розробляє заходи для розблокування кордону, включаючи відкриття пункту пропуску "Угринів – Долгобичув" для проїзду порожніх вантажівок та створення окремих ліній для них на пунктах пропуску "Ягодин – Дорогуськ" та "Краківець – Корчова".

Словаччина почала блокувати рух вантажівок на пункті пропуску "Вишневе - Нємецьке", що прилягає до українського "Ужгорода". Вантажі з гуманітарною допомогою, паливом та тваринами не блокують. Інші вантажі зі Словаччини пропускатимуть в обмеженій кількості, на в'їзді не блокуватимуть.

Першого грудня українські водії вантажівок, які чекають на перетин кордону між Україною та Польщею в пункті пропуску "Краківець-Корчова", ухвалили рішення розпочати голодування на знак протесту.Новини по темі: Кордон Польща перевізники