Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
25 лютого
Завантажити ще

Через шторм у Криму впав “шахед”, який Росія запустила по півдню Україні

Через шторм у Криму впав “шахед”, який Росія запустила по півдню Україні
Фото: t.me/SJTF_Odes

Унаслідок шторму в Криму впав “шахед”, який Росія запускала по півдню Україні. Про це повідомили Сили оборони півдня України у телеграм-каналі.

- Навіть негода нам підіграє... проти окупантів. Внаслідок шторму в окупованому Криму впав ударний БпЛА типу "Shahed-131/136", який русня запускала по підконтрольному Україні півдню країни. Відправлене зло повернулося до злодіїв, — прокоментували відео в ЗСУ.

Шторм у Севастополі також міг зруйнувати загородження, які російські військові побудували для захисту від наступу ЗСУ. Про це повідомили Крим.Реалії з посиланням на супутникові знімки, які опублікував аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк.

Напередодні OSINT-дослідник Brian з посиланням на супутникові знімки заявив, що бонові загородження біля Керченського мосту могло змити або ж російська влада навмисно прибрала їх через шторм, який вирує в Криму останні кілька днів.

27 листопада спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат заявив в ефірі телемарафону, що сильний вітер здатен здути російські ударні безпілотники. 

У Криму 26 листопада розпочався шторм. Назначений Росією так званий “глава” півострову Сергій Аксьонов заявив про запровадження режиму «Надзвичайна ситуація» на території десяти муніципальних утворень. Через шторм у Криму вже зіткнулися три російські судна і затонув російський військовий катер.