Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
4 березня
Завантажити ще

Депутат від "Батьківщини" Віталій Данілов написав заяву про складання повноважень

Депутат від
Фото: antikor.com.ua

У п'ятницю, 24 листопада, стало відомо, що ще один депутат Верховної Ради вирішив скласти повноваження. Відповідну заяву написав Віталій Данілов від партії "Батьківщина". Про це повідомив парламентарій Олексій Гончаренко.

Подробиці та причини такого рішення поки не озвучено, але 22 листопада Віталій Данілов вийшов із фракції "Батьківщина". Він також оголосив про складання депутатських повноважень.

- Повідомляю про свій вихід із депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання та складання депутатських повноважень, - зазначив він в офіційній заяві.

Данілов родом із Хмельницької області. Вперше потрапив до Ради за списками "Батьківщини" у 2007 році. Під час виконання своїх повноважень у Раді працював у комітетах з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму й з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. У 2019 році був обраний народним депутатом 9-го скликання від ВО "Батьківщина", будучи номером 16 у списку, як член партії. З того часу був членом комітету з питань правоохоронної діяльності. На момент виборів був консультантом ТОВ "Інвестор-Атіка", керівником харківської обласної організації "Батьківщини" та членом політради партії.

Раніше позафракційний народний депутат Тетяна Плачкова вирішила скласти повноваження народного депутата України. Вона у 2019 році була обрана народним депутатом від забороненої нині партії "Опозиційна платформа - За життя" ("ОПЗЖ").