Завантажити ще

Після "Армії дронів" Федоров анонсував "Армію роботів" та "Армію РЕБ"

Після
Фото: facebook.com/mykhailofedorov.com.ua

Слідом за "Армією дронів" в Україні з'являться "Армія роботів" й "Армія РЕБ". Про це заявив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час прямого включення на ForbesTech-2023, повідомив “Інтерфакс-Україна”.

- Скоро запустимо "Армію роботів", "Армію РЕБ" (радіоелектронної боротьби. - Авт.). Ми будемо спиратися на нашу ідеологію — відкриття ринку, прозорість і максимальна можливість залучити підприємців, які вже створювали різні продукти, вміють масштабувати продукти, — сказав Федоров.

Віцепрем'єр зазначив, що важливо не лише пропонувати інноваційні розробки, а й уміти їх масштабувати.

Про початок проєкту "Армія дронів" 1 липня 2022 року оголосила фандрейзингова платформа United24 разом із Генеральним штабом ЗСУ та Міністерством цифрової трансформації. Люди з усього світу можуть пожертвувати кошти або віддати власний дрон на потреби ЗСУ через сайт United24. Усі пожертви надходять на спеціальний рахунок Міністерства оборони України в Нацбанку.

18 листопада заступник голови Мінстратегпрому Ганна Гвоздяр розповіла, що Україна на рівні держави працює над роботизованими рішеннями для фронту.