Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

У Мін'юсті розповіли про умови утримання Дубінського у СІЗО

У Мін'юсті розповіли про умови утримання Дубінського у СІЗО
Фото: YouTube-канал Дубинський

Народний депутат Олександр Дубінський перебуває у Київському слідчому ізоляторі, особливих привілеїв він не має. Про це повідомили hromadske у Департаменті з виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції.

- Депутат перебуває у стандартній камері разом із ще одним ув'язненим. Там є меблі та предмети господарського призначення. У нардепа є окреме спальне місце та комплект постільної білизни, — йдеться у повідомленні.

У Мін'юсті зазначили, що згідно із законом, у Дубінського не може бути будь-яких привілеїв у СІЗО через те, що він нардеп.

У СІЗО нардеп має доступ до телефону, коли приходить на ознайомлення із матеріалами справи у ГБР.

З 14 листопада Дубінський перебуває у СІЗО за звинуваченням у державній зраді. За версією слідства, він співпрацював із російськими спецслужбами з 2016 року під псевдонімом "Буратіно". Депутат заперечує звинувачення, вважаючи їх сфабрикованими. До складу організації входив колишній депутат Андрій Деркач, який перед початком повномасштабної війни залишив Україну. Також у ній брав участь колишній прокурор Костянтин Кулик під псевдонімом "Пташка".

6 листопада суд відправив Дубінського під домашній арешт у іншій справі, пов'язаній із передбачуваною організацією незаконного перетину кордону для брата громадянської дружини.