Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Рішення про переспрямування військового ПДФО позбавить місцеву владу можливості допомагати ЗСУ - Кличко

Рішення про переспрямування військового ПДФО позбавить місцеву владу можливості допомагати ЗСУ - Кличко
Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko

Верховна Рада ухвалила рішення про переспрямування військового ПДФО з місцевих бюджетів до державного. Це рішення розкритикував мер Києва Віталій Кличко. Міський голова Києва заявляє, що це позбавить місцеву владу можливості допомагати ЗСУ, а також "особливо вдарить" по невеликих містах, де ПДФО становив значну частину бюджету.

Ще буквально два тижні тому міський голова Києва Віталій Кличко звітував, що Київрада виділила майже 1,5 мільярда гривень додаткових коштів силам безпеки та оборони України. Зокрема із них: 980 мільйонів гривень – ЗСУ, 100 мільйонів – Нацгвардії України, 300 мільйонів – додала на фінансування міської цільової програми «Захисник Києва». Проте вже сьогодні, схоже, крила обрізали.

- Парламент фактично позбавив місцеву владу можливості допомагати Збройним силам і спрямовувати кошти з бюджетів міст нашим захисникам. Перекласти це на місцеве самоврядування. Це при тому, що всі міста й так платять до Держбюджету 40% ПДФО своїх громад. А Київ - 60%. І всі міста також додатково спрямовують на допомогу захисникам кошти з бюджетів громад, - каже Віталій Кличко.

Він закликав робити все для допомоги ЗСУ й не допустити занепаду в містах, містечках та селищах. Адже це рішення особливо вдарить по невеликих містах і містечках, де військовий ПДФО становив значну частину бюджету.