Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Дубінському вручили адмінпротокол про корупцію через його депутатські запити

Дубінському вручили адмінпротокол про корупцію через його депутатські запити
Фото: facebook.com/alexandrdubinskyi

Співробітники Національного агентства з питань запобігання корупції вручили народному депутату Олександру Дубінському протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Про це 8 листопада повідомили Державне бюро розслідувань та сам парламентар у своєму телеграм-каналі.

За словами Дубінського, протокол про корупцію йому вручили співробітники НАЗК під час сьогоднішнього допиту в ДБР.

У Державному бюро розслідувань пояснили, що протокол про корупцію вручили через депутатські запити Дубінського, які він надіслав до Міністерства охорони здоров’я України та до Державного бюро розслідувань у серпні та жовтні. Вони повʼязані з кримінальними провадженнями, в яких народний депутат виступає як підозрюваний.

- Зокрема, у своїх зверненнях він цікавився розглядом питання щодо видачі йому дозволу на виїзд за кордон, що є предметом кримінальної справи, де депутат виступає фігурантом. Також він намагався тиснути на слідство, вимагаючи здійснювати перевірки керівництва правоохоронних органів, які розслідують кримінальні провадження, в яких депутат виступає як підозрюваний, - розповіли в ДБР.

У бюро розслідувань додали, що народний депутат порушив вимоги закону «Про запобігання корупції», а саме не вчиняти та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

За словами Дубінського, він відправив запит директору ДБР Олексію Сухачову про вартість шуби його дружини.

6 листопада Печерський райсуд Києва відправив Олександра Дубінського під цілодобовий домашній арешт через підозру в організації схеми незаконного перетину кордону для брата коханої. З 10 серпня нардеп знаходився під особистим зобов'язанням у справі про незаконний виїзд за кордон під час воєнного стану.