Завантажити ще

Росія вперше показала Царьова після замаху в окупованій Ялті

Росія вперше показала Царьова після замаху в окупованій Ялті
Фото: t.me/rt_russian

Росія вперше показала Олега Царьова після нібито замаху на нього в окупованій Ялті. Коментар у колишнього народного депутата, який перейшов на бік РФ, взяв російський державний телеканал RT.

Відео із Царьовим триває менш ніж дві хвилини. Пропагандисти зазначили у телеграм-каналі, що “політик” знаходиться “в одній із відомчих медустанов”. Сам Царьов розповів, що завдяки приїзду "журналістів" його вперше випустили надвір.

- Окреме спасибі за те, що приїхали. Завдяки вам я зміг сьогодні вперше вийти надвір — раніше не випускали. Отримав телефон, переглянув телеграм-канал, почитав новини, повідомлення, — сказав він.

Царьов відмовився розповідати про замах, пославшись на слідство.

– Слідство ще їде. Зважаючи на все, були затримання, можливо ще будуть. Я не маю права розповідати подробиці. Але дуже сильно допомогло те, що на роботі були камери та свідчення співробітників, - заявив він.

На відео Царьов сидить і говорить повільно, також під рукавом видно, що його ліва рука забинтована.

Напад на Олега Царьова нібито стався 27 жовтня в окупованій Ялті. У нього двічі стріляли на території санаторію Кірова в центрі Ялти, де він жив. Джерела у правоохоронних органах повідомили KP.UA, що замах на Царьова був спецоперацією СБУ. Співрозмовник зазначив, що Царьов особисто приїжджав разом із російськими танками захоплювати Київ.

30 жовтня ФСБ затримала 46-річного жителя Ялти, якого назвала координатором замаху, який діяв за завданням СБУ. На відео ФСБ чоловік, на обличчі якого можна розглянути побої, заявив, що СБУ завербувала його в січні 2023 року, а в лютому він влаштувався до санаторію, де жив Царьов.

53-річного Олега Царьова заочно засуджено до 12 років позбавлення волі за статтями про посягання на територіальну цілісність України та спробу насильницького захоплення державної влади. Його також звинувачують у державній зраді та колабораціонізмі. Мешканці Катюжанки в Київській області бачили Царьова у селі разом з російськими окупаційними військами.