Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський: Якщо Росія вб'є всіх нас, вона нападе на країни НАТО

Зеленський: Якщо Росія вб'є всіх нас, вона нападе на країни НАТО
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official/8414

Президент України Володимир Зеленський закликав союзників й далі надавати військову допомогу Києву, інакше "ціна буде вищою". Про це глава української держави сказав в інтерв'ю NBC News.

Адміністрація президента США Джо Байдена вже звернулася до Конгресу із проханням про надання додаткового фінансування України, але зіткнулася із протидією в Палаті представників. Зеленський заявив в інтерв'ю, що союзникам України важливо й далі надавати підтримку, оскільки Київ захищає "спільні цінності", такі як демократія.

- Якщо Росія уб'є всіх нас, вона нападе на країни НАТО, а ви скеруєте туди своїх синів і дочок. І це буде, вибачте, але ціна буде вищою. Дуже важливо не втратити волю, не втратити цю сильну позицію і не втратити свою демократію… Ми хотіли вашої підтримки, як ми говоримо, ще вчора, - сказав Володимир Зеленський.

Президент Зеленський також заявив, що РФ відіграє свою роль у війні на Близькому Сході та натякнув, що держава-агресорка спонсорує ХАМАС. За його словами, “весь світ повинен зробити все можливе, щоб зупинити цю війну” на Близькому Сході.

У цьому ж інтерв'ю Володимир Зеленський сказав, що йому знадобиться 24 хвилини, аби переконати експрезидента США Дональда Трампа, що він не зможе припинити війну із Росією.