20 червня
Завантажити ще

Міноборони України підтвердило удар Росії по військовослужбовцях 128 ОГШБр під час нагородження

Міноборони України підтвердило удар Росії по військовослужбовцях 128 ОГШБр під час нагородження
Фото: t.me/ssternenko

Міноборони України підтвердило удар РФ по особовому складу 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Збройні Сили України повідомили, що військовослужбовці загинули на Запорізькому напрямку.

- Третього листопада на Запорізькому напрямку противник завдав підступних ударів по 26-ти населених пунктах у Запорізькому, Пологівському та Василівському районах. Зокрема, вдарив ракетою «Іскандер-М» по особовому складу 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади, внаслідок чого загинули військовослужбовці, також поранення різного ступеня важкості отримали й місцеві мешканці, — написали у фейсбуці ЗСУ пізно ввечері 4 листопада.

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив на своїй сторінці, що доручив Головній інспекції Міністерства оборони провести повну перевірку за фактом трагедії.

- Будуть зʼясовані всі обставини того, що сталося. Доручаю Головній інспекції Міністерства оборони провести повну перевірку за фактом цієї трагедії. Наш ворог — підступний терорист. Маємо докласти всіх зусиль, щоб захистити наших людей та дати всі чесні відповіді рідним і близьким загиблих воїнів, — написав Умєров.

Керівник Закарпатської ОДА (ОВА) Віктор Микита попросив краян, громади, підприємців у закладах громадського харчування утриматися в наступні декілька днів від будь-яких розважальних заходів, концертів тощо.

- Раджу відвідати храми, помолитися за наших захисників. Після офіційної інформації та з дозволу 128-ї ОГШБр буде розпорядження про вшанування полеглих воїнів, — повідомив він у своєму телеграм-каналі у суботу.

За даними російських провоєнних телеграм-каналів, російська армія завдала удару "Іскандером" по населеному пункту в Запорізькій області, де в одному місці зібрали військових, щоб нагородити на честь Дня артилерії.