Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
3 березня
Завантажити ще

ГУР про смерть Путіна: вкидання було перевіркою для росіян

ГУР про смерть Путіна: вкидання було перевіркою для росіян
Фото: t.me/news_kremlin

Вкидання про нібито загибель російського диктатора Володимира Путіна мало перевірити реакцію простих росіян, а також є частиною певного сценарію. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі радіо "НВ ".

- Це солодка для українських слухачів музика, і мають бути добрі новини. Але це лише повідомлення російських анонімних телеграм-каналів. Це внутрішня історія, яка розрахована на внутрішню аудиторію. Звичайно, персонально Путіну вона мало чим допомагає, тому що Росія має багато прихильників конспірологічних теорій”, - розповів Юсов.

Він зазначив, що внутрішні протистояння в Росії поширюються у різних формах, у тому числі й у подібних внутрішніх інформаційних кампаніях. Юсов розповів, що базова мета вкидання – подивитися на реакцію російського суспільства в цифрах, динаміці та реакцію персоналій, еліт, медіа.

- Таким чином, імперія, яка будується на роботі спецслужб, вивчає як далі керувати. Це також інструмент впливу на самого Путіна або схожу на нього людину. Він змушений реагувати і Пєсков змушений реагувати та доводити, що це не так. Тобто його ведуть певним коридором. Очевидно, що це не крапка, а певний сценарій, – сказав Юсов.

Раніше у Telegram-каналах поширилися повідомлення про те, що Путін нібито помер. Але вже сьогодні він з'явився на засіданні Ради безпеки. В українській розвідці зазначили, що подібні повідомлення слід аналізувати. При цьому представник ГУР Андрій Юсов додав, що українці мають стримано реагувати на чутки навколо нібито смерті, незважаючи на те, що всі хочуть, щоб такі новини з'явилися якнайшвидше.