Завантажити ще

Зеленський обговорив з Ердоганом мирний саміт щодо України на Мальті

Зеленський обговорив з Ердоганом мирний саміт щодо України на Мальті
Фото: twitter.com/ZelenskyyUa/

У суботу, 21 жовтня, президент Володимир Зеленський провів переговори з турецьким лідером Реджепом Тайіпом Ердоганом. Глави держав обговорили мирний саміт щодо України, який відбудеться наприкінці жовтня на Мальті. Про це повідомляє прес-служба президента у Twitter.

- Обговорили наступний раунд переговорів щодо Формули миру, який відбудеться на Мальті. Туреччина візьме участь, додаючи свій авторитетний голос та позицію. Продовольча безпека. Незважаючи на зрив Росією Чорноморської зернової ініціативи, Україна залишається прихильною до своєї життєво важливої ​​ролі гаранта глобальної продовольчої безпеки та забезпечує роботу Чорноморського зернового коридору, - заявив Зеленський.

Також президенти України та Туреччини обговорили ситуацію на Близькому Сході та дійшли єдиної думки щодо необхідності забезпечення захисту цивільного населення та дотримання гуманітарного права.

На Мальті пройдуть мирні переговори щодо України, в яких візьмуть участь радники глав держав. Зустріч відбудеться 28 та 29 жовтня. Міністерство закордонних справ Мальти заявило, що надання платформи для проведення саміту є "найконкретнішою підтримкою", яку може надати країна.