Завантажити ще

Співвласник мережі ресторанів «П’яна вишня» та «Реберня» поскаржився на обшуки та "маски-шоу"

Правоохоронці проводять обшуки у львівському офісі ресторанного холдингу !FEST («П’яна вишня», «Реберня», "Львівська майстерня шоколаду", «Львівські пляцки», «Мазох-cafe»). У цей час на території колишньої фабрики, де розташовується офіс компанії, проводився фестиваль FESTrepublic. Там мали виступити Про це повідомив співвласник холдингу Юрій Назарук у фейсбуці.

- Маємо сьогодні на FESTrepublic класичні "маски-шоу". В шоломах з автоматами, броніках-все як на фронт відправляли:)) Центральний апарат СБУ залучили - під час війни fesrepublic штурмувати. Спеціальна опергрупа приїхала зі столиці. Насправді нічого нового: діяльність фопів у ресторанах, зарплати - господарська діяльність. Нібито кримінальна справа. Хоча донині  жодного запита, звернення. Типу як даїшники, шо в кущах сиділи. Тепер є нова фірма з тими ж персонажами - тільки тепер БЕБ називається, - написав Назарук.

Видання "Forbes-Україна" із посиланням на правоохоронні органи написало, що йдеться про підозру в несплаті податків в особливо великих розмірах.

У коментарі KP.UA пресслужба СБУ уточнила, що її співробітники не залучені до обшуків в приміщеннях ресторанного холдингу !FEST.

Мережу ресторанів !FEST заснували у 2007 році у Львові. Вона налічує понад 90 закладів в Україні та Європі, більша частина з них працює за франчайзингом. Засновниками холдингу є Андрій Худо, Юрій Назарук та Дмитро Герасимов.


 

 

Новини по темі: обшук