Завантажити ще

Зеленська заявила першій леді Ізраїлю про підтримку від імені усіх українців

Зеленська заявила першій леді Ізраїлю про підтримку від імені усіх українців
Фото: president.gov.ua

Дружина українського президента Олена Зеленська у телефонній розмові з першою леді Ізраїлю Міхаль Герцог висловила співчуття жертвам терористичного нападу ХАМАС. Про це повідомила пресслужба ОП.

- Ми відчуваємо ваш біль, біль кожної родини в Ізраїлі. Українці в усіх куточках нашої держави висловлюють підтримку народу Ізраїлю, і я хочу донести це до вас. Наші військові записали відео на підтримку ізраїльського народу. Ці та багато інших проявів солідарності підтверджують, наскільки наші народи близькі і в радості, і в горі, – сказала Олена Зеленська.

За словами Зеленської, станом на 17 жовтня підтверджено загибель 13 громадян України. Поранено хлопчика, мати якого загинула від рук терористів. Дитині надається медична та психологічна допомога. З початку війни в Ізраїлі Україна евакуювала 436 своїх громадян.

7 жовтня сили ХАМАС вторглися на територію Ізраїлю. Ізраїль у відповідь почав бомбардування сектора Гази. З ізраїльського боку вже є щонайменше 1 400 загиблих, з палестинського — понад 2 800.