Завантажити ще

Мер Мукачева підтвердив обшук вдома та "переконаний у законних діях міськради"

Мер Мукачева підтвердив обшук вдома та
Фото: t.me/VGlagola

Мукачівський міський голова Андрій Балога прокоментував обшуки у себе вдома. Він заявив, що “переконаний у законних діях міської ради”, яка, за версією слідства, продала комунальну землю на 100 млн грн нижче ринкової вартості.

- Переконаний у законних діях міської ради та в тому, що надалі це буде підтверджено в рамках цього розслідування та судами, як це було не один раз, — написав Балога у фейсбуці.

Мукачівський міський голова підтвердив, що обшуки пройшли через продаж комунальної земельної ділянки ТОВ «Універсал-М». Він зазначив, що земельна ділянка орендувалася компанією з 2003 року.

- Вся потрібна інформація та документи були надані  правоохоронцям у повному обсязі у співпраці зі слідством, на усіх етапах їх роботи, — заявив Андрій Балога.

Про обшуки НАБУ та СБУ у Мукачівського міського голови Андрія Балоги повідомили ЗМІ. Також вони пройшли у голови Мукачівської районної ради Михайла Ланьо, почесного консула Словаччини в Ужгороді Олега Адамчука та його брата Ігоря, а також в ексдепутата Закарпатської обласної ради та власника готелю «Ужгород» Олексія Баранюка.

За даними джерела в СБУ, 3 га комунальної землі навколо стадіону "Авангард" у центрі Мукачева на березі річки Латориця продали “зі знижкою”. "За класичною корупційною схемою” вартість ділянки занизили в кілька разів і "перемогла" компанія, яка фактично належить голові Мукачівської районної ради Михайлу Ланьо, "більш відомому як кримінальний авторитет "Блюк". Міський бюджет Мукачева недоотримав 100 млн грн.

Новини по темі: обшук Мукачево