Завантажити ще

Суд залишив нардепа Гунька в СІЗО, але зменшив заставу з 30 до 10 мільйонів

Суд залишив нардепа Гунька в СІЗО, але зменшив заставу з 30 до 10 мільйонів
Фото: facebook.com/anatoliy.gunko1

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду лишила під вартою народного депутата Анатолія Гунька, але зменшила розмір застави з 30 до 10 мільйонів гривень. Про це 6 жовтня повідомило " Суспільне " з посиланням на власні джерела у правоохоронних відомствах. 

За даними видання, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду прийняла рішення щодо Гунька 4 жовтня.

Народного депутата Анатолія Гунька затримали 8 серпня, а 9 серпня оголосили підозру в отриманні хабаря на 85 тисяч доларів за передачу в оренду землі Національної академії аграрних наук України. Того ж дня суд обрав Гуньку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. 10 серпня голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив про виключення народного депутата з фракції.

29 серпня Анатолій Гунько брав участь у засіданні суду по відеозв‘язку зі слідчого ізолятора. Адвокати попросили долучити нові документи, зокрема довідки щодо стану здоров‘я нардепа. Захист вимагав змінити запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт або зменшити розмір застави із 30 мільйонів гривень до 5,3 мільйона.

5 жовтня за міського голову Сум Олександра Лисенка внесено заставу в три мільйони гривень, та Лисенка випустили з-під варти.