Завантажити ще

В Україну доставили два автотрансформатори, які забезпечать світлом пів мільйона людей

В Україну доставили два автотрансформатори, які забезпечать світлом пів мільйона людей
Фото: mev.gov.ua

В Україну доставили два автотрансформатори, які здатні забезпечити світлом пів мільйона людей. Про це 5 жовтня повідомило Міністерство енергетики України.

- В Україну прибули два нових потужні автотрансформатори, які були придбані та передані Програмою розвитку ООН в Україні та Урядом Японії за тісної координації Міністерства енергетики України. Обладнання буде встановлено на одній з підстанцій НЕК «Укренерго» для забезпечення потреб близько 500 тисяч споживачів, — йдеться на сайті Міненерго.

Міністр енергетики Герман Галущенко зазначив, що минулої зими автотрансформатори були чи не найбільшою ключовою ціллю масованих атак Росії. Галущенко сподівається, що цю зиму Україна пройде “гідно”.

Посол Японії в Україні Мацуда Кунінорі повідмив, що ще два трансформатори прийдуть до кінця цього року. Також за сприяння Японії Україна отримає ще декілька трансформаторів через Румунію.

21 вересня Укренерго заявило, що Росія вперше за пів року атакувала енергосистему України. За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, Україна поки цього не відчула, оскільки цього опалювального сезону Україна краще готова до енергетичного терору РФ.