Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
3 березня
Завантажити ще

Зеленський: Україна отримає новий пакет військової допомоги та разом зі США буде виробляти зброю

Зеленський: Україна отримає новий пакет військової допомоги та разом зі США буде виробляти зброю
Фото: KEVIN LAMARQUE/REUTERS

Президенти України та США під час зустрічі у Вашингтоні досягли нових домовленостей, серед яких новий пакет військової допомоги: ППО, артилерія, снаряди, інженерні засоби. Також  досягнута довгострокова домовленість разом зі Штатами виробляти необхідну зброю. Про це лідер України Володимир Зеленський заявив у новому відеозверненні

 - Це новий рівень нашої єдності! Копродукція в «оборонці» зі Сполученими Штатами – це історична річ. Нова промислова база, нові робочі місця – для обох наших народів. Україна зможе виробляти, зокрема, ППО. Готуємося створити нову оборонну екосистему разом зі Сполученими Штатами, щоб виробляти зброю, щоб разом іще більше посилити свободу й захист життя. Це матиме глобальні позитивні результати, - зазначив Зеленський.

Він додав, що регулярний діалог США та України доводить, що наші країни «є справжніми союзниками й стратегічними друзями».

- Ми зустрічаємося вже втретє за рік. Дякую за запрошення. Наш регулярний діалог доводить, що наші країни є справжніми союзниками й стратегічними друзями. Ми дуже вдячні за життєво важливу допомогу з боку США для боротьби з російським терором. Сьогодні я у Вашингтоні, щоб зміцнити нашу коаліцію для захисту наших дітей, сімей, наших домівок, а також свободи й демократії у світі, – сказав Зеленський, слова якого цитує  Офіс президента. 

Він подякував президенту США за оголошений новий пакет воєнної допомоги Україні.

- Дуже потужний пакет. Є саме те, що потрібно нашим солдатам зараз, - констатував лідер України.

Він висловив сподівання на подальшу підтримку з боку Сполучених Штатів у посиленні захисту українського неба, розширенні можливостей для експорту зерна, реалізації Формули миру та проведенні Глобального саміту миру.

Президент України разом з першою леді знаходився з візитом в Нью-Йорку з 18 вересня. Він також брав участь у загальних дебатах Генасамблеї, які  проходять 19–23 вересня.