2 жовтня
Завантажити ще

Буданов назвав головні цілі атак дронів по території РФ

Буданов назвав головні цілі атак дронів по території РФ
Фото: facebook.com/DefenceIntelligenceofUkraine

Є три головні атаки дронів по території РФ, яких останнім часом стало дуже багато. Про це очільник ГУР МО Кирило Буданов розповів в інтерв’ю виданню Economist.

За його словами, головними цілями ударів по країні-окупанту є: 

  • Вичерпання систем протиповітряної оборони Росії.
  • Пошкодження військового транспорту і бомбардувальників.
  • Ураження військових виробничих об'єктів, таких як операція проти заводу з виробництва ракетного палива в Тверській області.

Буданов додав, що Україна має психологічну мету – посіяти занепокоєння серед населення Росії та порушити її економічні процеси, наприклад, шляхом закриття великих аеропортів у Санкт-Петербурзі та Москві.

Генерал-лейтенант Буданов наголосив, що ці дії України не призводять до ескалації або не роблять Україну агресором, адже  Україна дотримується правил війни. Як доказ своїх слів очільник ГУР МО вказав на відсутність цивільних жертв у Росії в результаті атак безпілотників.

- Це (відсутність жертв. – Ред.) свідчить про свідоме рішення України; це не питання здібностей, - наголосив Буданов.

Він також відкинув аргументи про ядерну загрозу, наголосивши, що це - аргументи російського лобі. Буданов запевнив, що ця війна є звичайною війною з використанням різних видів зброї.

- Ми розуміємо, що не закінчимо війну парадом перемоги в Москві. Але й Москві не варто сподіватися провести його в Києві, - підсумував Буданов.

В своєму інтерв’ю очільник ГУР МО також пообіцяв, що в разі ударів РФ по енергетиці України наша країна надасть гідну відповідь.

Новини по темі: БПЛА дрон Кирило Буданов