Завантажити ще

Зеленський закликав Корею розвивати бізнес в Україні

Зеленський закликав Корею розвивати бізнес в Україні
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський у четвер, 14 вересня, провів зустріч із міністром земель, інфраструктури та транспорту Республіки Корея Вон Хі Реном, який перебуває в Україні з візитом на чолі делегації корейського уряду та бізнесу. Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

- Вдячний за рішення уряду Республіки Корея про виділення Україні фінансової підтримки розміром 2,3 мільярда доларів на відновлення та відновлення. Це дасть відчутний поштовх для розвитку української інфраструктури, – наголосив глава держави.

Зеленський закликав представників корейського бізнесу до активної роботи на українському ринку та участі у реалізації проектів у сферах розвитку атомної та відновлюваної енергетики, машинобудування, автомобільної промисловості, видобутку літію, нафтопереробки, "зеленої" металургії, залізничного транспорту, водних ресурсів та місцевої інфраструктури. Він зазначив, що Україна зацікавлена ​​у реалізації проектів у сфері енергогенерації, розвитку та посилення транзитних здібностей, зокрема залізничного транспорту, розвитку мережі швидкої залізниці для сполучення з європейськими країнами.

Он Хі Рен запевнив у незмінній підтримці України з боку Кореї та переконаний, що двостороння співпраця може бути розширена у різних сферах спільних інтересів. Також сьогодні було підписано угоду між урядом України та урядом Південної Кореї про кредити від Фонду економічного розвитку та співробітництва (EDCF). Угода передбачає можливість надання пільгових кредитів для реалізації проектів в Україні за участю корейських компаній.