Завантажити ще

Ексглаву МОЗ Степанова заочно заарештували у справі «Поліграфкомбінату»

Ексглаву МОЗ Степанова заочно заарештували у справі «Поліграфкомбінату»
Фото: facebook.com/StepanovMV

Вищий антикорупційний суд України заочно заарештував колишнього міністра охорони здоров'я Максима Степанова. Про це 14 вересня повідомили НАБУ і САП.

- ВАКС заарештував ексочільника ДП «Поліграфкомбінат», підозрюваного в заволодінні коштами держпідприємства на суму понад 450 млн грн, — йдеться у телеграм-каналі НАБУ.

У САП уточнили, що слідчий суддя ВАКС обрав запобіжний захід 13 вересня за клопотанням детективів НАБУ, погодженим прокурором САП.

- Після затримання особи та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу, — додали в САП.

21 липня НАБУ і САП повідомили Максима Степанова про підозру у заволодінні понад 450 млн грн, коли він очолював державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна». 22 липня Степанов заявив, що перебуває у відрядженні.

18 серпня Степанова та керівницю його благодійного фонду Юлію Пилипко Національне антикорупційне бюро викликало  для допиту в якості підозрюваних у кримінальному провадженні та отримання клопотань про обрання запобіжного заходу.

Раніше ВАКС відправив під цілодобовий домашній арешт Сергія Ферлія — керівника департаменту «Поліграфкомбінату», відповідального за міжнародні угоди. Він єдиний фігурант справи 2013-2016 років, який перебуває в Україні.

Максим Степанов був міністром охорони здоров'я від березня 2020 року до травня 2021 року. До цього обіймав посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.