Завантажити ще

Микола Тищенко: Відкритим деклараціям - бути!

Микола Тищенко: Відкритим деклараціям - бути!

У своєму відеозверненні, яке народний депутат Микола Тищенко виклав на своїй сторінці у фейсбуці, він підкреслив, що цілковито поділяє думку про обов’язкове декларування для державних посадовців.

- Нещодавно я отримав порцію хейту за те, що я не підтримав закон про декларування і за нього не голосував.  Нагадую ще раз: я голосував «за» закон і підтримую його повністю, - наголосив нардеп.

- Я також голосував за відновлення подання декларацій! Вважаю це обов’язковим, проте стосовно їхньої відкритості є безпекова складова під час війни через росіян. І закон не передбачає, яким чином будуть захищені від викрадень, переслідувань або - ще гірше - вбивств родини керуючого апарату країни, - повідомив народний депутат.

Разом з тим Микола Тищенко привертає увагу й до безпекової складової:

- Та вже сьогодні голова НАЗК Олександр Новіков повністю повторив мої слова, що декларації треба повертати, але без оприлюднень через небезпеку від росіян під час війни.

Нардеп підкреслює, що висловив ту саму думку, що й голова НАЗК, але при цьому підкреслив, що декларації мають заповнювати ВСІ працівники держави категорії «А». Тобто не лише народні депутати, але й Кабінет міністрів, і той же голова НАЗК – всі чиновники.

- Це справедливо, я так вважаю! - наголосив Микола Тищенко. – Президент Володимир Зеленський розрубав цей вузол і дав чітку позицію як Верховний головнокомандувач. Тому я підтримую президента і буду голосувати у залі за його редакцію законопроєкту.

Але я дав позицію щодо відкритих персональних списків.