18 червня
Завантажити ще

Кабінет міністрів дозволив виїжджати за кордон ще одній категорії українців

Кабінет міністрів дозволив виїжджати за кордон ще одній категорії українців
Фото: Getty Images

Кабінет міністрів дозволив виїжджати за кордон під час воєнного стану студентам або курсантам, які здобувають освіту за авіаційними спеціальностями. Про це повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук.

- Надано право перетину державного кордону в разі запровадження правового режиму воєнного стану студентам або курсантам, які здобувають освіту за авіаційними спеціальностями, не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період і вимагають практичної льотної підготовки в іноземних навчальних закладах чи авіаційних школах у зв'язку із закриттям повітряного простору України, - написав він.

Через воєнний стан в Україні чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть виїжджати з країни. Виїзд дозволено лише за таких підстав, як непридатність до військової служби, наявність трьох неповнолітніх дітей, прийомних дітей, догляд за особами з інвалідністю та ще з низки причин. У серпні Кабмін дозволив також виїжджати за кордон родичам загиблих в АТО або зниклих безвісти.