Завантажити ще

США закликали своїх громадян покинути Білорусь

США закликали своїх громадян покинути Білорусь

Посольство США закликало своїх громадян негайно виїхати з Білорусі через підтримку російської агресії. Цьому посприяло рішення Литви закрити два пункти пропуску на кордоні з Білоруссю. 

- Не подорожуйте до Білорусі. Громадяни Сполучених Штатів мають негайно виїхати. Не відвідуйте Білорусь у зв’язку з тим, що білоруський уряд продовжує сприяти атакам Росії на Україну, відбувається зростання російських збройних сил у Білорусі, довільно виконується законодавство, є можливість громадських заворушень, ризик затримань та обмежені можливості посольства надати допомогу громадянам США, які проживають у Білорусі або направляються до неї, - сказано у заяві посольства.

18 серпня Литва зупинила роботу двох пропускних пунктів на білорусько-литовському кордоні через прибуття до Білорусі найманців «ЧВК» Вагнер». З цієї ж причини Латвія оголосила про перехід прикордонників на посилений режим, а Польща для зміцнення кордону будує додаткові захисні споруди та збільшує військову присутність.

З 16 по 27 серпня у Литві проходять масштабні тактично-польові навчання «Лютий вовк». Це вже другі навчання після появи вагнерівців на кордонах. 

Новини по темі: Польща Литва