21 червня
Завантажити ще

Володимир та Олена Зеленські зустрілися з королевою Данії Маргрете II

Володимир та Олена Зеленські зустрілися з королевою Данії Маргрете II
Фото: president.gov.ua

Володимир та Олена Зеленські зустрілися з королевою Данії Маргрете II, а також з іншими членами королівської родини. Про це 21 серпня повідомив Офіс президента.

- У Копенгагені відбулась аудієнція Президента України Володимира Зеленського та першої леді Олени Зеленської у Королеви Данії Маргрете II, а також у членів королівської родини – Кронпринца Фредеріка та Кронпринцеси Мері, — розповіли в пресслужбі.

Президент високо оцінив особисту підтримку з боку королівської родини гуманітарних зусиль данських і міжнародних організацій, які працюють в Україні.

- Заяви й дії королівської родини Данії на підтримку України й українського народу дуже багато важать для нас, – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави висловив подяку данському народу, уряду й парламенту за потужну гуманітарну, фінансову та військову допомогу Україні. Зокрема, він відзначив діяльність у межах Фонду підтримки України, спрямовану на відновлення українських шкіл, лікарень, бомбосховищ, водо-, тепло- й енергопостачання тощо. Зеленський запросив кронпринца Фредеріка й кронпринцесу Мері підтримати інвестиційні та гуманітарні проєкти, які спільно реалізують Україна й Данія.

20 серпня кронпринцеса Мері разом з премʼєр-міністром Данії Метте Фредеріксен зустріла президента України Володимира Зеленського та його дружину Олену Зеленську на авіабазі Королівських військово-повітряних сил Данії Fighter Wing Skrydstrup, де українські пілоти проходять навчання на американських винищувачах F-16. Пізніше у неділю Олена Зеленська разом з кронпринцесою Мері відвідала богослужіння в Гадерслевському соборі в пам’ять про українських дітей, які загинули від російської агресії.

19 серпня під час візиту до Швеції президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська зустрілися з королем Карлом XVI Густавом та королевою Сільвією.