Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
22 квiтня
Завантажити ще

Ердоган збирає засідання уряду для обговорення зернового коридору

Ердоган збирає засідання уряду для обговорення зернового коридору
Фото: REUTERS/Kacper Pempel

В понеділок, 7 серпня, уряд Туреччини збереться на засідання для обговорення ряду питань, серед яких є  зернова ініціатива, а також останні події війни Росії проти України та можливий візит Путіна під кінець цього місяця. Про це повідомляє Hürriyet.

- Буде обговорено хід російсько-української війни, дипломатичні контакти Туреччини для припинення війни та Чорноморська зернова ініціатива, з якої Росія вийшла в односторонньому порядку. У цьому контексті будуть переглянуті стратегії, яких дотримуватиметься Туреччина, аби “зерновий коридор” запрацював знову, - повідомили у виданні. 

Крім того, буде підійматися питання щодо можливого візиту Путіна наприкінці серпня. 

На засіданні турецького уряду також буде йти мова про членство Швеції в НАТО, відносини між ЄС і Туреччиною, регіональні та двосторонні дипломатичні відносини. А також про економічну ситуацію в країні, протидію інфляції, залучення іноземних інвестицій, подолання наслідків землетрусів, боротьбу з тероризмом, нелегальну міграцію та розглядатимуться інші питання.

Засідання призначено на 15.00. Воно пройде в президентському палаці в Анкарі.

Як повідомлялось раніше, РФ вийшла із зернової угоди в кінці липня. Коридор дозволяв безпечно експортувати продовольство з портів "Великої Одеси".