Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Зеленський відвідав лікарні у Миколаївській області

 Зеленський відвідав лікарні у Миколаївській області
Фото: President.gov.ua

У четвер, 27 липня, коли в Україні вперше відзначається День медичного працівника, президент Володимир Зеленський відвідав медустанови у Миколаєві та Очакові. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

– У хірургічному відділенні лікарні в обласному центрі глава держави поспілкувався з дітьми, які лікуються після мінно-вибухових травм, які вони отримали під час обстрілів регіону російськими окупантами, – повідомляє пресслужба.

Під час відвідування лікарні у Миколаєві Зеленський також поспілкувався з медичними працівниками та привітав їх із професійним святом. Президент наголосив, що держава має ще більше цінувати медиків та покращувати умови їхньої важливої ​​роботи.

- Знаю, за яких умов у плані безпеки ви працюєте. Хочу подякувати вам за велику роботу, за те, що повертаєте до життя дітей, зокрема з інших регіонів, які є нашим майбутнім, – сказав він.

А в Очакові Зеленський відвідав стабілізаційний медичний пункт, де надають допомогу захисникам України, пораненим на передовий. Там президент ознайомився з медичною технікою та роботою лікарсько-сестринської бригади. Глава держави оглянув обладнання палат, стоматологічний кабінет, лабораторію та хірургічне відділення медпункту.

Зеленський також вручив військовим медикам регіону ордени «За мужність» ІІІ ступеня, орден Данила Галицького, медалі «За військову службу Україні» та «За врятоване життя».

Фото
Фото
27 Липня 202319:18