Завантажити ще

У Міноборони спростували інформацію про розкрадання в Україні західного озброєння

У Міноборони спростували інформацію про розкрадання в Україні західного озброєння

Інспекція Сполучених Штатів по лінії матеріально-технічної допомоги не виявила жодних порушень щодо обліку України військової допомоги. На цьому наголосив заступник міністра оборони Володимир Гаврилов, повідомляє пресслужба відомства.

– Артилерія, боєприпаси, складні системи ППО, бронетехніка – в Україні все враховано. Минулого року було впроваджено автоматизовану систему обліку та проходження всього ОВТ через логістику. За допомогою партнерів запроваджено програми LOGFAS та «Каравай», які дозволяють за штрих-кодом та QR-кодом супроводжувати військову техніку у військову частину, а в разі потреби приїхати туди і побачити, що там є, - пояснив Гаврилов.

Така реакція Міноборони відбулася після публікації американського телеканалу CNN. Видання заявило, що торік в Україні нібито викрали "якусь зброю та обладнання", яку було надано Заходом.

За даними журналістів, у звіті генерального інспектора Пентагону охоплюється період із лютого по вересень 2022 року, під час якого нібито відбувалися "розкрадання". Згідно з документом, українські спецслужби розкрили змови щодо розкрадання зброї та обладнання.