22 червня
Завантажити ще

Російські ЗМІ повідомили про затримання Стрєлкова-Гіркіна у Москві

Російські ЗМІ повідомили про затримання Стрєлкова-Гіркіна у Москві
Фото: https://t.me/Girkin1

Колишнього командира російських бойовиків на Донбасі Ігоря Гіркіна (Стрєлкова) затримали російські правоохоронці в його московській квартирі. Про це повідомило російське видання РБК та дружина Стрєлкова Мирослава Регінська в телеграм-каналі.

– Сьогодні (21 липня. – Ред.) приблизно об 11:30 до нас приїхали представники слідчого комітету. Міня в цей час удома не було. Незабаром, за словами консьєржа, вони вивели мого чоловіка під руки і повели в невідомому напрямку. Від друзів мені вдалося з'ясувати, що моєму чоловікові висунуто звинувачення за статтею 282 КК РФ (екстремізм). Про місцезнаходження чоловіка мені нічого не відомо, на зв'язок він не виходив, – написала Регінська.

За даними РБК, затримання проводилося за заявою колишнього співробітника ПВК «Вагнер». Приводом для звинувачень на адресу Стрєлкова нібито стала заява невідомого громадянина, що екскомандир бойовиків у соцмережах "відкрито критикує керівництво Росії". 

Гаагський суд заочно засудив Стрєлкова до довічного ув'язнення, визнавши винним у збитті малайзійського Boeing у липні 2014 року. Стрєлков не брав участь у судових засіданнях і заперечував свою провину.