Завантажити ще

Головний сержант "Магури" Маркус написав рапорт - просить призначити його на найнижчу посаду

Головний сержант
Фото: facebook.com/valerii.markus

Український військовий Валерій Маркус, який напередодні зустрівся із президентом Володимиром Зеленським, написав рапорт про звільнення з посади головного сержанта 47 ОМБр "Магура". Про це він повідомив у Фейсбуці.

- Моє перебування на посаді головного сержанта бригади більше не вважаю за доцільне. Своїх людей я залишити не можу, тому йду на найнижчу посаду за власним бажанням, щоби бути ближче до них на полі бою. Рапорт уже у командира на столі, – заявив Маркус.

Як зазначив військовослужбовець, він категорично не згоден з рішеннями щодо застосування та розвитку 47 бригади, а оскільки вплинути на це не має можливості – прийняв рішення звільнитися.

- Я категорично не згоден з рішеннями щодо застосування та розвитку 47 бригади. Побудувати військову частину за цінностями, які ми декларували на початку її створення, нам не дозволили. Вплинути на ситуацію чи виправити більше можливостей не маю, - зазначив він.

У своїй заяві Маркус зазначив, що не згоден із системним приниженням роботи сержантського корпусу, нерозумінням командуванням бригади морального духу бійців та некомпетентністю осіб вищого офіцерського корпусу бригади. У зв'язку з цим він просить призначити його командиром бойової машини, механізованого відділення, механізованого взводу, механізованої роти, механізованого батальйону.