Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
26 лютого
Завантажити ще

МОЗ звільнив ректора Львівського медуніверситету за сексистські "жарти" над студентами

МОЗ звільнив ректора Львівського медуніверситету за сексистські
Фото: Твоє місто

Ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Бориса Зименковського, який оскандалився сексистськими висловлюваннями про студентів, звільнили. Про це повідомляє пресслужба міністерства охорони здоров'я.

- Студенти, майбутні лікарі, які, попри повномасштабну війну, продовжують навчатися та здобувати освіту в Україні, є майбутнім нашої держави. Міністерство охорони здоров'я України і надалі працюватиме для створення всіх необхідних умов для навчання, а також відстоюватиме законні права та інтереси студентів, - йдеться у заяві МОЗ.

Як зазначили у відомстві, виконувачем обов'язків ректора призначено доктора медичних наук за спеціальністю «Хірургія» Ореста Чемеріса. Йому доручено провести найближчим часом конкурс на заміщення вакантної посади ректора ЛНМУ.

Скандал навколо Зименовського нашумів 19 червня у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького під час поділу студентів на інтернатуру. Тоді ректор установи глузував з прізвищ студентів і поставив питання студентці, яка обрала спеціальність "Хірурги" - "Жінка, хоче різати?".

Згодом у мережі з'явилися відео з моментами інцидентів. МОЗ відреагувало на цей скандал, перепросило перед студентами та пообіцяло найближчим часом ухвалити відповідні кадрові рішення.